Jesteś w:

Kariera

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. zaliczana obecnie do grona większych pracodawców na terenie miasta, gwarantuje stałe i stale rosnące zatrudnienie ponad 300 osobom. Nasza firma stosuje nowoczesny system zarządzania potencjałem ludzkim, a efektywne instrumenty zabezpieczenia socjalnego pracowników tworzone są w pełni zgodnie z prawem i standardami europejskimi.

PPK - informacje dla pracowników Tradycja i Jakość Sp. z o.o. na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

AKTUALNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA NASTĘPUJĄCE LOKALIZACJE:

ul. Kochanowskiego 33, Wrocław

ul. Jemiołowa 42, Wrocław

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej
  • wykładanie towaru na półki
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów
  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, możliwość ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków ich rodzin, podarunki świąteczne, wczasy pod gruszą
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez portal, lub praca@tradycjaijakosc.com.pl

Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych(Dz.Ustaw z 2018, poz.1000)oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Opis

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to polska sieć marketów spożywczych dynamicznie działająca we Wrocławiu. Zaliczana jest obecnie do grona większych pracodawców na terenie miasta i gwarantuje stałe oraz stale rosnące zatrudnienie prawie 300 osobom. Nasza firma stosuje nowoczesny system zarządzania potencjałem ludzkim, a efektywne instrumenty zabezpieczenia socjalnego pracowników tworzone są w pełni zgodnie z prawem i standardami europejskimi.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Sprzedawca-Stoisko Tradycyjne

Miejsce pracy:

ul. Zagłębiowska 3

ul. Kochanowskiego 33

ul. Sławka 11

pl. Grunwaldzki 22

  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • prace porządkowe
  • obsługa krajalnicy
  • obsługa działu mięsno- wędliniarskiego, działu garmażeria lub nabiał

Wymagania:

  • uczciwość
  • chęć do pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowanie
  • elastyczność i dyspozycyjność
  • aktualna książeczka do celów sanit-epid lub gotowość jej wyrobienia

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w trybie zmianowym

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że Tradycja i Jakość sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zwana dalej "administratorem danych" będzie przetwarzać Państwa dane osobowe. Mogą Państwo skontaktować się z administratorem wysyłając pismo na adres: Tradycja i Jakość Sp. z o.o.al. Kasprowicza 85, 51-146 Wrocław.

Administrator danych będzie przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO*, tj. wyrażenia przez Państwa zgody, a w przypadku wyrażenia rozszerzonej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Posiadają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność

z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Państwa dane nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem zleceniobiorców świadczących usługi informatyczno-serwisowe na rzecz administratora danych oraz w przypadkach przewidzianych przepisami prawa.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż czas trwania obecnego postępowania rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu nie dłużej niż 6 miesięcy od daty przekazania administratorowi danych dokumentów aplikacyjnych. W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji - przez okres nie dłuższy niż 1 rok.

Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzoru tj Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie przez administratora danych danych osobowych, narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji powyższych celów, a konsekwencją odmowy ich podania jest brak możliwości udziału w rekrutacji.

Państwa dane nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji

(w tym profilowania).

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
na adres mailowy: praca@tradycjaijakosc.com.pl lub bezpośrednio do siedziby Spółki:

Tradycja i Jakość Sp. z o.o.
al. Jana Kasprowicza 85 (I piętro pok. 9)
51-146 Wrocław
tel.: 71 37-72-966

DLA KANDYDATA DO PRACY

  1. Informujemy, że Tradycja i Jakość sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zwana dalej "administratorem danych" będzie przetwarzać Państwa dane osobowe. Mogą Państwo skontaktować się z administratorem wysyłając pismo na adres: Tradycja i Jakość Sp. z o.o.al. Kasprowicza 85, 51-146 Wrocław, lub za pośrednictwem email: ochrona.danych@tradycjaijakosc.com.pl
  2. Administrator danych będzie przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO*, tj. wyrażenia przez Państwa zgody, a w przypadku wyrażenia rozszerzonej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
  3. Posiadają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
  4. Państwa dane nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem zleceniobiorców świadczących usługi informatyczno-serwisowe na rzecz administratora danych oraz w przypadkach przewidzianych przepisami prawa.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż czas trwania obecnego postępowania rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu nie dłużej niż 6 miesięcy od daty przekazania administratorowi danych dokumentów aplikacyjnych. W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji - przez okres nie dłuższy niż 1 rok.
  6. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzoru tj Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie przez administratora danych danych osobowych, narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji powyższych celów, a konsekwencją odmowy ich podania jest brak możliwości udziału w rekrutacji.
  8. Państwa dane nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji

Zamknij [X]