Jesteś w:

Kontakt

Dane kontaktowe

Tradycja i Jakość Sp. z o.o.

Siedziba Spółki czynna w godz. 7:00-15:00

Zarząd Spółki:

Piotr Kociszewski  Prezes Zarządu

Aldona Bielawska Wiceprezes Zarządu/ Główny Księgowy

Kontakt z działami

Kierownictwo Spółki:

Dział Techniczno-Administracyjny

Beata Tyszka-Zięba
Kierownik
71 377-29-19
beata.tyszka@tradycjaijakosc.com.pl
Justyna Michalak
Z-ca kierownika
71 377-29-70
justyna.michalak@tradycjaijakosc.com.pl
 

Dział Płac i Spraw Osobowych

Aneta Pollok
Kierownik
71 377-29-01
aneta.pollok@tradycjaijakosc.com.pl
Katarzyna Fuerst
Z-ca kierownika
71 377-29-69
katarzyna.wijacka@tradycjaijakosc.com.pl

Dział Księgowości

Małgorzata Białozor
Kierownik
71 377-29-38
malgorzata.bialozor@tradycjaijakosc.com.pl
Krystyna Ważna
Z-ca kierownika
71 377-29-48
krystyna.wazna@tradycjaijakosc.com.pl
 

Dział Konfrontacji i Rozliczeń Faktur

Anna Klimczewska
Kierownik
71 377-29-06
anna.klimczewska@tradycjaijakosc.com.pl
Małgorzata Sokołowska
Z-ca kierownika
71 377-29-02
malgorzata.sokołowska@tradycjaijakosc.com.pl
 

Dział Handlu

Katarzyna Michnik
Dyrektor ds. handlu  
71 377-29-29
katarzyna.michnik@tradycjaijakosc.com.pl
Dorota Maj
Kierownik
71 377-29-04
dorota.maj@tradycjaijakosc.com.pl

Maciej Szewczuk 
Z-ca kierownika
71 377-29-56
maciej.szewczuk@tradycjaijakosc.com.pl


Sekcja Marketingu i Aranżacji

Anna Borowiak
Kierownik
71 377-29-32
anna.borowiak@tradycjaijakosc.com.pl

Dział Organizacji i Kontroli

Łukasz Kowalski
Kierownik
71 377-29-61
lukasz.kowalski@tradycjaijakosc.com.pl
Beata Kowalska
Z-ca kierownika
71 377-29-24
beata.kowalska@tradycjaijakosc.com.pl

 

Sekcja Informatyki

Wojciech Skarżyński
Kierownik
71 377-29-15
wojciech.skarzynski@tradycjaijakosc.com.pl

Hala Targowa

Kamila Szymańska
Kierownik
71 343-84-57
ht@tradycjaijakosc.com.pl

Samodzielne Stanowisko d.s. BHP, p.poż i OC

Iwona Mularczyk
71 377-29-36
iwona.mularczyk@tradycjaijakosc.com.pl

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Przeglądarka internetowa umożliwia zablokowanie plików cookie.

Zamknij [X]